DIREKTORI PEJABAT PENTADBIRAN

Direktori Pejabat Pentadbiran 

Pusat Pengajian Kejuruteraan Kelautan

NamaJawatan No. Telefon
Emel
Prof. Ir. Dr. Ahmad bin Jusoh
prof ir jusohjpg
DekanTel: +609-6683215
Emel: ahmadj@umt.edu.my
Puan Suzilawati binti Mat Aziz
suzilawati
Setiausaha DekanTel: +609-6683188
Emel: suzilawati@umt.edu.my
Prof. Madya. Dr. Mohamad bin Awang
MOHAMAD AWANG
Timbalan Dekan
(Akademik & Pelajar)
Tel: +609-6683334
Emel: mohamada@umt.edu.my
Dr. Salisa binti Abdul Rahman
dr salisa (blue background)
Timbalan Dekan
(Bakat & Penyelidikan)
Tel: +609-6683442
Emel: salisa@umt.edu.my
Puan Nor Aslinda binti Razek
noraslinda
Setiausaha Timbalan Dekan
(Akademik & Pelajar)

Setiausaha Timbalan Dekan
(Bakat & Penyelidikan)
Tel: +609-6683516
Emel: noraslinda@umt.edu.my
Encik Mohd Izham bin Mohd A. Wahid
en-izham
Ketua Penolong Pendaftar Tel: +609-6683522
Emel: mohdizham@umt.edu.my
Puan Engku Nurul Aima Binti Tengku Amri
aima
Penolong PendaftarTel: +609-6683465
Emel: engkuaima@umt.edu.my
Encik Mohd Alpasah bin Wahab
mohdalpasahwahab
Pembantu Tadbir
(Perkeranian/Operasi) Kanan
Tel: +609-6683322
Emel: fashah@umt.edu.my
Puan Syazana binti Shamsudin
syazana
Penolong Pegawai TadbirTel: +609-6683615
Emel: syazana@umt.edu.my
Puan Maniza binti Maidin
maniza
Pembantu Tadbir
(Perkeranian/Operasi) Kanan
Tel: +609-6683990
Emel: maniza@umt.edu.my
Puan Hafzaliza binti Hassin
hafzaliza
Pembantu Tadbir
(Perkeranian/Operasi)
Tel: +609-6683322
Emel: hafzaliza@umt.edu.my
Puan Fazirawani binti Abdullah
fazira
Pembantu Tadbir
(Perkeranian/Operasi)
Tel: +609-6683990
Emel: fazira@umt.edu.my
Puan Nurul Liyana binti Sazali
lana
Pembantu Tadbir
(Perkeranian/Operasi)
Tel: +609-6683990
Emel: lana@umt.edu.my
Puan Fatimah Nor binti Mohamad
ciknor
Pembantu OperasiTel: +609-6683990
Emel: norimah@umt.edu.my
Encik Ahmad Sufi bin Osman
sopi
Pembantu Awam
Tel: +609-6683990
Emel: a.sufi@umt.edu.my
Encik Mohamad bin Md. Johari
mat
Pembantu OperasiTel: +609-6683322
Emel: mohamadjohari@umt.edu.my
Talian Telefon AmTel: +609-668 3990
Talian Faks AmTel: +609-668 3991

Latar Belakang

Struktur Organisasi

Translate »
Portal UMT