Staf Akademik SMSG (Teknologi Maritim)

Staf Akademik 

Program Sarjana Muda Sains Gunaan (Teknologi Maritim)

NamaJawatanNo. Telefon
Emel
Prof. Madya. Ir. Dr. Mohammad Fadhli Bin Ahmad
DekanTel: +609-6683215
Emel: fadhli@umt.edu.my
Dr. Anuar Bin Abu Bakar
ANUAR
Pengerusi Program / Pensyarah Universiti



Tel: +609-6683831
Emel: anuarbakar@umt.edu.my
Prof. Dr. Wan Mohd Norsani Bin Wan Nik
PROF WAN NORSANI
Profesor / Pensyarah Universiti
Tel: +609-6683342
Emel: niksani@umt.edu.my
Dr. Ahmad Faisal Bin Mohamad Ayob
FAISAL
Pengarah Pusat Antarabangsa / Pensyarah UniversitiTel: +609-6683807
Emel: ahmad.faisal@umt.edu.my
Prof. Madya Ir. Dr. Eng. Ahmad Fitriadhy
AHMAD FITRIADHY
Profesor Madya Tel: +609-6683856
Emel: a.fitriadhy@umt.edu.my
Prof. Madya Dr. Oladukun Sulaiman Olanrewaju
dr-sulaiman
Profesor Madya Tel: +609-6683697
Emel: o.sulaiman@umt.edu.my
Prof. Madya. Dr. Khalid Samo
kbs
Profesor Madya Tel: +609-6683443
Emel: kbsamo@umt.edu.my
Dr. Suriani Binti Mat Jusoh
dr.surianijpg
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683716
Emel: surianimatjusoh@umt.edu.my
Dr. Mohd Hairil Bin Mohd
MOHD HAIRIL BIN MOHD
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683830
Emel: m.hairil@umt.edu.my
Dr. Mohd Asamudin Bin A. Rahman
ASAMUDIN
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683698
Emel: mohdasamudin@umt.edu.my
Encik Che Wan Mohd Noor Bin Che Wan OthmanPensyarah Universiti - Cuti BelajarEmel: che.wan@umt.edu.my
Encik Mohd Azlan Bin MusaPensyarah Universiti - Cuti BelajarEmel: mohdazlan@umt.edu.my
Encik Sheikh Fakhruradzi Bin AbdullahSkim Latihan Akademik Muda Emel: s.fakhruradzi@umt.edu.my
Encik Ikhwan Shafiq Bin Zainal AbidinSkim Latihan Akademik Muda Emel: ikhwan.zainal@umt.edu.my
Cik Firdaus Tasnim Binti Che PaSkim Latihan Akademik Muda Emel: f.tasnim@umt.edu.my
Encik Jauhari Tahir Bin Khairuddin Skim Latihan Akademik Muda Emel: jauhari@umt.edu.my

Portal UMT