Staf Akademik SMSG (Teknologi Maritim)

Staf Akademik 

Program Sarjana Muda Sains Gunaan (Teknologi Maritim)

Name / NamaPost / JawatanTelephone No. / No. Telefon
Email / Emel
(Assoc. Prof) Prof. Madya. Ir. Dr. Mohammad Fadhli Bin Ahmad
Dean / Dekan+609-6683215
fadhli@umt.edu.my
Dr. Anuar Bin Abu Bakar
ANUAR
Programme Chairman / Pengerusi Program
+609-6683831
anuarbakar@umt.edu.my
Prof. Dr. Wan Mohd Norsani Bin Wan Nik
PROF WAN NORSANI
Profesor

+609-6683342
niksani@umt.edu.my
Dr. Ahmad Faisal Bin Mohamad Ayob
FAISAL
Director of International Centre / Pengarah Pusat Antarabangsa University Lecturer / Pensyarah Universiti+609-6683807
ahmad.faisal@umt.edu.my
(Assoc. Prof) Prof. Madya Ir. Dr. Eng. Ahmad Fitriadhy
AHMAD FITRIADHY
Associate Prof / Profesor Madya+609-6683856
a.fitriadhy@umt.edu.my
Prof. Madya. Dr. Khalid Samo
kbs
Associate Prof / Profesor Madya+609-6683443
kbsamo@umt.edu.my
Dr. Suriani Binti Mat Jusoh
dr.surianijpg
University Lecturer / Pensyarah Universiti+609-6683716
surianimatjusoh@umt.edu.my
Dr. Mohd Hairil Bin Mohd
MOHD HAIRIL BIN MOHD
University Lecturer / Pensyarah Universiti+609-6683830
m.hairil@umt.edu.my
Dr. Mohd Asamudin Bin A. Rahman
ASAMUDIN
University Lecturer / Pensyarah Universiti+609-6683698
mohdasamudin@umt.edu.my
Dr. Mohd Azlan Bin Musa
University Lecturer / Pensyarah Universiti+609-6683696
mohdazlan@umt.edu.my
Dr. Mohammad Fakhratul Ridwan Bin Zulkifli
University Lecturer / Pensyarah Universiti3262
fakhratulz@umt.edu.my
Dr. Khalid I Sh Ben Sauod
International Lecturer / Pensyarah Antarabangsa3714
bensauod@umt.edu.my
Che Wan Mohd Noor Bin Che Wan Othman
Pensyarah Universiti - Cuti Belajarche.wan@umt.edu.my
Siti Asiah Binti MuhammadYoung Academic Training Scheme / Skim Latihan Akademik Mudaasiah.muhammad@umt.edu.my
Sayyid Zainal Abidin Bin Syed AhmadYoung Academic Training Scheme / Skim Latihan Akademik Mudas.zainal@umt.edu.my
Sheikh Fakhruradzi Bin AbdullahYoung Academic Training Scheme / Skim Latihan Akademik Mudas.fakhruradzi@umt.edu.my
Ikhwan Shafiq Bin Zainal AbidinYoung Academic Training Scheme / Skim Latihan Akademik Mudaikhwan.zainal@umt.edu.my
Firdaus Tasnim Binti Che PaYoung Academic Training Scheme / Skim Latihan Akademik Mudaf.tasnim@umt.edu.my
Jauhari Tahir Bin Khairuddin Young Academic Training Scheme / Skim Latihan Akademik Mudajauhari@umt.edu.my