Staf Sokongan SMS Nautika dan Pengangkutan Maritim

Direktori Staf Sokongan 

Program Sarjana Muda Sains (Sains Nautika dan Pengangkutan Maritim)

NamaJawatanNo. Telefon
Emel
Encik Izhar Bin Mohd MustaatPegawai SainsTel: +609-6683642
Emel: izhar@umt.edu.my
Encik Mat Nasir Bin Mat Zain
EN NASIR
Pegawai LautTel: +609-6683641
Emel: nasir91@umt.edu.my
Encik Mohd Hafiz Bin SallehPenolong Pegawai LautTel: +609-6683653
Emel: mohd.hafiz@umt.edu.my
Encik Asmawi Bin Mohamad
Encik Noliaki Bin EmbongPembantu Laut (Kanan)Tel: +609-6683816
Emel: noliaki@umt.edu.my
Encik Mohd Kamarul Salam Bin Taib
salam
Pembantu Laut Tel: +609-6683816
Emel: kamarul.salam@umt.edu.my
Encik Mohd Nurazi Bin Khanafiah
nurazi
Pembantu Laut Tel: +609-6683816
Emel: m.nurazi@umt.edu.my
Encik Norisham Bin Jusoh
Pembantu Laut Tel: +609-6683816
Emel: norisham@umt.edu.my

Translate »
Portal UMT