Staf Akademik SMT (Alam Sekitar)

Direktori Staf Akademik

Program Sarjana Muda Teknologi (Alam Sekitar)

NamaJawatanNo. Telefon
Emel
Prof. Ir. Dr. Ahmad Bin Jusoh
prof ir jusohjpg
Profesor Kanan / DekanTel: +609-6683344
Emel: ahmadj@umt.edu.my
Prof. Dr. Nora'Aini Binti Ali
NORAAINI
Profesor / Pensyarah UniversitiTel: +609-6685164 / 3254
Emel: noraaini@umt.edu.my
Prof. Madya Dr. Mohamad Bin Awang
MOHAMAD AWANG
Timbalan Dekan (Akademik & HEP) Tel: +609-6683334
Emel: mohamada@umt.edu.my
Prof. Madya Dr. Mohd Zamri Bin Ibrahim
dr.zamri ibrahim
Profesor Madya Tel: +609-6683328
Emel: zam@umt.edu.my
Dr. Lam Su Shiung
dr-lam
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683844
Emel: lam@umt.edu.my
Dr. Nurul Adyani Binti Ghazali
dr-nurul-adyani
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683356
Emel: nurul.adyani@umt.edu.my
Dr. Sofiah Binti Hamzah
SOFIAH HAMZAH
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683971
Emel: sofiah@umt.edu.my
Dr. Asmadi Bin Ali
asmadi-ali
Pensyarah Universiti// Pengerusi Program SMT (Alam Sekitar) / Pensyarah UniversitiTel: +609-6683833
Emel: asmadi@umt.edu.my
Dr. Shahrul Bin Ismail
Dr Shahrul
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683324
Emel: shahrul.ismail@umt.edu.my
Dr. Noor Zaitun Binti Yahaya
2-NOOR ZAITUN BINTI YAHAYA
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683972
Emel: nzaitun@umt.edu.my
Dr. Wan Rafizah Binti Wan Abdullah @ Wan Abd. Rahman
dr-wan-rafizah
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683863
Emel: wanrafizah@umt.edu.my
Dr. Wan Nurdiyana Binti Wan Mansor
whatsapp-image-2017-01-24-at-11-31-46-am
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683495
Emel: nurdiyana@umt.edu.my

Dr. Tengku Azmina Binti Engku Ibrahim
dr-tg-azmina
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683741
Emel: tengkuazmina@umt.edu.my
Dr. Nazaitulshila Binti Rasit
img_9336-3
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683418
Emel: nazaitulshila@umt.edu.my
Cik Wan Salida Binti Wan Mansor
wan salida-passportjpg
Pensyarah UniversitiTel: +609-6683349
Emel: wansalida@umt.edu.my
Puan Zalina Binti Mat Nawi
zalina mat nawi
Cuti belajarEmel: zalina@umt.edu.my
Encik Sunny Goh Eng Giap
SUNNY GOH ENG GIAP
Cuti belajarEmel: sunnyg@umt.edu.my
Encik Aliashim Bin Albani
Gambar Passport Aliashim 0128622360
Skim Latihan Akademik MudaEmel: a.albani@umt.edu.my
Cik Nurul Ashraf Binti Razali
nrazali
Skim Latihan Akademik MudaEmel: nrazali@umt.edu.my
Encik Mohammad Hakim Bin Che HarunSkim Latihan Akademik MudaEmel: m.hakim@umt.edu.my
Cik Rohani Binti MustafaSkim Latihan Akademik MudaEmel: rohani@umt.edu.my

Translate »
Portal UMT